چگونه با استفاده از مدیتیشن با گذشته خود کنار بیاییم

چگونه با استفاده از مدیتیشن با گذشته خود کنار بیاییم

چگونه با استفاده از مدیتیشن با گذشته خود کنار بیاییم

چگونه با استفاده از مدیتیشن با گذشته خود کنار بیاییم؟ همه ما میدانیم که انتظار رفتن به گذشته و اصلاح یا تغییر انتخاب‌های وحشتناک گذشته، فراتر از قلمرو تخیل است. با این حال، با استفاده از مدیتیشن، می‌توانیم احساس خود را نسبت به انتخاب‌های افتضاحی که در گذشته انجام داده‌ایم، با این هدف که آنها در اینجا در زمان حال ما را عذاب ندهند، تغییر دهیم. ما در کل چیزهای زیادی را از گذشته منتقل می کنیم، مواردی مانند احتمالاً یک قلب درهم ریخته، احساسات جریحه دار، یا خاطرات وحشتناک از همراهان یا دوستان و خانواده که به ما دروغ گفته اند، فریب داده اند، یا به ما خیانت کرده اند و وقایعی که ممکن است رخ داده باشد. و ما دچار درد و عذاب کرده باشد یا ممکن است به خاطر شرایطی که ممکن است از آنها عبور کرده‌ایم یا حتی گزینه‌های اشتباهی که در زندگی‌مان ایجاد کرده‌ایم، خودمان را عذاب دهیم.

مدیتیشن برای تحمل گذشته اشتباه

مدیتیشن فقط جمع آوری ملاحظات ما در یک فضای آرام است. اگر تلاش را کنار بگذارید تا بفهمید چگونه گذشته خود را بازیابی کنید، به شما قدرت می‌دهد که در زمان حال خوشحال باشید. ممکن است بپرسید چگونه می توانید با گذشته کنار بیایید؟ می‌توانید شرایط گذشته را که نمی‌توانید با درک دیگری در موقعیت‌هایی که در گذشته به شما آسیب رسانده‌اند، تغییر دهید، نگاه کنید. زمانی که در مکانی آرام از دیگران مستقل هستید، مدیتیشن خود را شروع کنید.
در نظر بگیرید که چگونه هر چیزی که ممکن است در گذشته اتفاق افتاده باشد ممکن است برای شما یک مزیت باشد. متوجه می‌شوید که وقتی شخصی برای شما چیزی می‌گفت یا برنامه‌ریزی می‌کرد که احساس می‌کردید هیچ دلیلی در طول زندگی روزمره ندارید یا آنقدر بد هستید که با دیگران ارتباط برقرار کنید، چه احساس وحشتناکی داشتید. مدیتیشن در مورد اینکه آن چیزها در گذشته چه احساسی به شما می‌دادند، شما را تشویق می‌کند تا ببینید افرادی که در حال حاضر در شرایطی مشابه شما بودند، در مورد خودشان چه احساسی دارند.
شما می‌دانید که آنها چه احساسی دارند، بنابراین احتمالاً می‌توانید تجربیات خود را در آن روزها و اینکه چگونه آن را تغییر دادید و برای خود زندگی ساختید، برای آنها بیان کنید تا از تجربیات شما استفاده کنند. بنابراین تعداد زیادی از ما فقط به کسی نیاز داریم که تلاش خود را برای ایجاد یک آشنایی مناسب یا یک روز دلپذیر کنار بگذارد، آیا اینطور نیست؟ فقط یک کلمه خیرخواهانه به کسی که روز بدی را پشت سر گذاشته است می تواند تأثیر قابل توجهی داشته باشد.
مدیتیشن می تواند به شما احساس بسیار مثبت تر و دیدگاهی جایگزین به شما به عنوان یک قاعده بدهد، این کار فوق العاده مثبتی است که می توانید برای حمایت از خود انجام دهید. این به همان اندازه نزدیک است که می توانید با گذشته برخورد کنید.
ممکن است در گذشته زخم هایی از افرادی به جا مانده باشد، سعی کنید در زندگی مانند آن فرد رفتار نکنید، بلکه به سادگی انتخاب کنید که تلافی نکنید،ممکن است کمی دشوار باشد برای کسی که گذشته خوبی نداشته است ولی  مدیتیشن می تواند راهی برای رسیدن به این رویداد باشد. بنابراین می بینید که مراقبه می تواند برای تبدیل شرایط وحشتناک به شرایط عالی استفاده شود. درخشان کردن نور درک جدید در مواردی که در گذشته رخ داده است، شما را قادر می‌سازد تا احساسی از قدردانی، آرامش و شادی داشته باشید.
امیدواریم بتوانید با کمک سابلیمینال ها و مدیتیشن هایی که در این سایت قرار دارد زندگی آرام و پر از زیبایی برای خود بسازید.

بیشتر بخوانید:

سابلیمینال حذف خاطرات بد گذشته (این سابلیمینال برای حذف بد خاطرات گذشته به شدت پیشنهاد می شود)

مدیتیشن و درختان

انواع تکنیک های مدیتیشن

منبع مقاله


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست