قانون ارتعاش چیست؟

قانون ارتعاش چیست؟

قانون ارتعاش چیست؟
قانون ارتعاش چیست؟ قبل از توضیح درباره این قانون بگذارید دو سخن از نیکولا تسلا را نقله قول کنم:
اگر نفرت مردم بتواند به الکتریسیته تبدیل شود تمام جهان را روشن خواهد کرد
If people’s hatred can be turned into electricity, it will light up the whole world
اگر می خواهید راز های کیهان را بیابید، به شرایط انرژی، فرکانس و ارتعاش فکر کنید
if you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration.
در جمله اول به طور غیر مستقیم گفته شده که انرژی افکار می تواند به الکتریسیته تبدیل شود و این یعنی افکار ما بر روی اجسام بیرونی هم تاثیر می گذارند و در جمله دوم کاملا به طور مستقیم به مفهوم ارتعاش با کمه vibration اشاره شده. درباره این موضوع به زودی یک فیلم ۳ دقیقه علمی را قرار می دهیم که نشان می دهد فرکانس ها چگونه روی بلور های نمک تاثیر می گذارند و باعث ساخت اشکال منظم می شوند.

قانون ارتعاش چه می گوید

قانون ارتعاش چیست؟

قانون ارتعاش چیست؟

 

قانون ارتعاش می گوید که شما همان چیزی را جذب می کنید که ارتعاش شما با آن یکسان است!
یعنی اگر امروز بی دلیل خود را اعصابانی کردید و افکارتان منفی بود، ممکن است وقتی که با ماشین خود به بیرون می روید تصادف کنید زیرا ارتعاش منفی شما با ارتعاش تصادف هماهنگ است! و این همان بحثی است که خیلی ها در قانون جذب متوجه نشدند زیرا از قانون ارتعاش مطلع نبودند.

۱- مشخص کنید دقیقا چه می خواهید

باید هدفتان دقیقا مشخص باشد (البته در یک نوع پیشرفته از قانون جذب حتی این موضوع هم اهمیت ندارد و کوین ترودو به این اشاره دارد بهتر است دقیقا مشخص نکنید چه چیزی می خواهید شاید کائنات بهتر از شما بداند چه چیزی برای شما بهتر است) اما در کل بنظرم این بستگی به خود شما دارد. با کدام مورد بیشتر حس بهتری پیدا خواهید کرد؟ اینکه عکس ماشین بنز مشکی مدل ۲۰۱۲ را در اتاقتان بچسبانید و بگویید فقط این را میخواهم یا اینکه بگویید یک ماشین بنز میخوام؟ هر کدوم که حس بهتری به شما دست میده به نظر من گزینه بهتریه و شاید افراد مبتدی در زمینه قانون جذب اگر اهدافشان را دقیقا مشخص کنند، تمرکز بهتری خواهند داشت.

۲- باور ۱۰۰ درصد داشته باشید

اگر ۴ موارد گفته شده را تا حد ۱۰۰ درصد رعایت کنید اما باورتان صفر باشد، ۱۰۰ ضربدر ۰ باز هم صفر خواهد شد! پس باور به شدت مهم است. اگر نمی توانید باور کنید شما ماهی ۱۰ میلیارد درآمد دارید، خب به چیز ساده تری فکر کنید (آهدافتان را پله به پله بسازید) برای مثال برای شروع به ماهی ۱۰۰ میلیون تومان فکر کنید یا اینکه باور خود را میلیاردری کنید. این بستگی به شما دارد. در میان این ۴ مورد باور بیشترین اهمیت را دارد. برای مثال اگر هر روز ۵۰ درصد بیشتر به هدفتان فکر کنید، ۵۰ درصد نتیجه بهتر می گیرید اما اگر هر روز ۵۰ درصد باورتان تقویت شود، ۵۰۰ درصد نتیجه بهتر می گیرید! این یعنی اهمیت باور حداقل ۱۰ برابر سایر موارد است.
از کجا بفهمیم باورمان چند درصد است؟ جواب ساده اس! فقط به حس خود نگاه کنید، اگر این هدف و این برنامه و این باور به شما حس بدی می دهد یعنی باورتان مشکل دارد اگر حس خوبی می دهد یعنی باورتان خوب است اگر حس بی نظیر و شگفت انگیزی می دهد که حتی نمی توانید بخوابید، این یعنی باور ۱۰۰ درصد.

۳- هر روز به آن فکر کنید

باید پیوسته اینکار را انجام دهید، هر روز اول صبح جملات تاکیدی را بنویسید و خیلی مهم است هر شب قبل خواب برنامه فردا را به صورت حدودی تنظیم کنید (درباره این مورد به زودی یک مقاله می نویسیم) اینکار به شما کمک می کند بدانید فردا می خواهید چکار کنید و با جملات تاکیدی اول صبح و نوشتن آن ها، خود را تقویت می کنید که اینکار ها را درست و سر وقت انجام دهید. خیلی مهم است که در هنگام فکر کردن به اهدافتان حس خوبی داشته باشید و اگر احساساتتان خوب نباشد این فایده خاصی ندارد!
در آخر همین صفحه برای شما چند ها جمله کلیدی گذاشته ایم که می توانید از آنها برای بهتر جذب کردن خواسته هایتان استفاده کنید یا از آنها الگو برداری کنید و جمله های تاکیدی خود را بنویسید.

۴- زمان تعیین نکنید! انتظار نکشید!

این مهم ترین بخشی است که خیلی ها به آن توجه نمی کنند! وقتی شما در حال انتظار کشیدن هستید این یعنی در حال حاضر شما آن را ندارید! بزارید خیلی ساده تر بگم. برای مثال شما دوست دارید یک ماشین بنز داشته باشید خب هدفان از داشتن بنز چیست؟
هدفتان همان حس خوب و لذت است درحالی که شما می توانید همین حس خوب و لذت را داشته باشید پس لطفا زمان تعیین نکنید و انتظار نکشید بلکه خود را لایق آن بدانید و حس کنید همین الان چیزی که می خواهید هستید و چیزی که می خواهید را دارید.

قانون ارتعاش چیست؟

قانون ارتعاش چیست؟

قانون جذب

قانون جذب یعنی باور داشتن به اینکه ما می توانیم همه چیزها را در زندگی جذب کنیم و گاهی اوقات به صورت ناخودآگاه روی چیزی تمرکز می کنیم و باعث جذب آن در زندگی می شویم. به زبان ساده تر افکار مثبت، باعث تجربه های مثبت و افکار منفی، باعث جذب تجربه های منفی می شوند.

افراد باید بدانند که خودشان تا حد زیادی در موفقیت، شانس و خوشبختى خود موثر هستند. این افراد می دانند که فقط ذهن مثبت ما را به جایی نمی برد، بلکه در کنار آن باید تلاش و فعالیت داشت تا قانون جذب به کار بیفتد.
پس قانون جذب به ما نمی گوید که فقط باید یک جا بنشینیم و فکر مثبت داشته باشیم، بلکه باید علاوه بر مثبت نگری، یاد بگیریم که با جهان و کائنات ارتباط خوبی برقرار کنیم و به دنبال کار و تلاش باشیم.

حس آزادی و رهایی

همه چیز در این جهان آزاد و رها است. به عبارت دیگر افکار می توانند راه به جای خوبی ببرند و شما می توانید به هر آنچه که آرزویش را دارید، دست پیدا کنید و قانون جذب را به شکل مثبت به تصویر بکشید.
تصمیم بگیرید
شما باید بدانید که از زندگی چه می خواهید. باید اهداف و آرزوهای خود را مشخص کنید. به عنوان مثال می توانید چشمان خود را ببندید و به چیزی که دوست دارید فکر کنید.
آیا با تصور آن در ذهنتان، حس خوبی به شما دست می دهد؟ آیا احساس می کنید که واقعاً در زندگیتان نیازمند آن هستید و از داشتن آن آرامش می گیرید؟ همین باعث می شود که بفهمید واقعاً چه خواسته هایی دارید تا بتوانید آن را واضح و مشخص بیان کنید.

عشق بی قید و شرط را تمرین کنید

شما باید از افکار و احساسات خود آگاهی پیدا کنید که اهمیت بسیار زیادی دارد. زمانی که خودتان را دوست داشته باشید، امکان دریافت چیزهای خوب برای شما افزایش پیدا می کند و همیشه بهترین ها برای شما رخ خواهد داد. ترس های ذهن ناخودآگاه خود را کنار بگذارید. شک و تردیدها را از بین ببرید و همیشه با عشق بی قید و شرط، به مبارزه با ترس و شک و تردید بروید.
تاثیر افکار را بفهمید
با خودتان فکر کنید و ببینید که چه چیز های بدی در زندگی تان وجود دارد که از آن ها حس رضایت ندارید. آیا به نظر شما این چیز های بد با ترس ها، شک و تردیدها و الگو ها، سبک زندگی غلط و قدیمی شما ارتباطی ندارد؟!
پس همانطور که می بینید، تمرکز روی چیزهای منفی باعث ایجاد چنین اتفاقاتی شده است. تا جایی که می توانید هر ویژگی منفی از جمله ترس، ناامیدی و بدبینی را از خودتان دور کنید.
صبر داشته باشید اما امید خود را از دست ندهید
بله. فرمول رسیدن به آرزوها و اهداف، این است که همیشه صبور باشید اما تداوم به خرج دهید. در میانه راه ناامید نشوید. همیشه شکرگزار چیزهای خوب باشید. با نگاهی مثبت به آینده نگاه کنید و مطمئن باشید در زمان مناسب به خواسته های خود می رسید.

 

سایر نکات برای به کارگیری قانون جذب

خوشبختانه ترفندهایی هم هستند که باعث می شوند شما راحت تر بتوانید افکار مثبت و آرزوهایتان را پرورش دهید که شامل موارد زیر می باشد:

• ایجاد تخته آرزوها
• مدیتیشن
• تصویرسازی ذهنی
• لیست شکرگزاری
• تمرین ذهن آگاهی
• تمرین مهربانی
• تمرکز
• جملات مثبت تاکیدی
• تلاش و حرکت

 


قانون ارتعاش چیست؟

بیشتر بخوانید:

ارتعاش فرستادن یعنی چه
مانترا چیست
جفت روحی یعنی چی

تعریف ارتعاش

ارتعاش یعنی یکی شدن با هدف و خواسته. یکی شدن با خواسته تنها فکر کردن به آن خواسته نیست! وقتی به چیزی فکر می کنید، فقط دارید فکر می‌کنید و این فرستادن ارتعاش نیست و مسلما پاسخی هم دریافت نمی‌کنید. ارتعاش، هم راستا شدن با خواسته و هدف است. مثلا اگر به دنبال جذب شخصی با ویژگی های خاص هستید، باید تمام وجودتان، در همان ویژگی هایی که در نظر دارید حل شود، یعنی خودتان صاحب آن ویژگی ها شوید و آن ویژگی ها را احساس کنید نه اینکه فقط به آن ویژگی ها فکر کنید. یا مثلا اگر به دنبال آرامش هستید، باید تمام وجودتان سرشار از آرامش شود، باید آرامش را به خوبی احساس کنید تا قانون جذب به کار بیفتد و آرامش را در همه ابعاد زندگیتان دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست