سابلیمینال چیست؟

سابلیمینال چیست؟

در این مقاله قصد داریم در مورد سابلیمینال اطلاعاتی را به شما گزارش دهیم.

سابلیمینال به فایل های صوتی گفته می شود، که با برخی تکنیک های هیپنوتیزم تولید شده است. در این فایل ها پیام هایی وجود دارد که میتوانند در ذهن ما تاثیر بگذارند و به ما کمک میکند که تغییرات جسمی و ذهنی خود را برنامه ریزی کنیم.
این فایل ها به ما کمک میکنند تا نعمت ها و خواسته هایمان را در زندگی جذب کنیم و آرزوهایمان محقق شود. پیام سابلیمینال در واقع به معنای زیر آستانه است.

پیام سابلیمینال چیست؟

حواس پنجگانه شما همیشه اطلاعات جدید را به مغزتان ارسال میکند

اما برای رساندن اطلاعات به مغز فقط از این راه استفاده نمی شود، بلکه روش های دیگری هم وجود دارد و به وسیله ناخودآگاه هم میتوان اطلاعات را دریافت کرد. که این کار و دریافت اطلاعات از طریق پیام های پنهان انجام می شود.

ذهن شما بسیار قدرتمند است و این اندیشه و فکر شماست که زندگی شما را کنترل میکند و با استفاده از ذهن خود میتوانید به بهترین نحو زندگی کنید و کارهایی که روزانه در زندگی انجام می دهید همه نتیجه افکار شما هستند.

شما به کمک ذهن خود میتوانید در زندگی تغییرات بی نطیری را به وجود آورید و از تک تک لحظات آن به خوبی استفاده کنید و لذت ببرید، زیرا شادی زندگی افراد به کیفیت افکارشان بستگی دارد.

نمونه درمان و ترمیم ذهنی سابلیمینال عبارتنداز

1- سابلیمینال باعث می شود که حس اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید و خودتان را باور کنید و توانایی هایتان را بشناسید.

2- شما میتوانید به کمک و با استفاده از سابلیمینال لاغری، چاقی خود را درمان کنید.

3- میتوانید پول و ثروت را در زندگی خود جذب کنید و تغییرات چشمگیری در زندگی داشته باشید.

4- با سابلیمینال میتوانید جذابیت خود را افزایش دهید.

5- روشهای زیادی از سابلیمینال ها هستند که میتوانند زندگی شما را بهبود بخشند.

انواع پیام های سابلیمینال چیست؟

ذهن ما از دو بخش آگاه و ناخودآگاه تشکیل شده است. ما با بخش آگاهی( هوشیار) خود میتوانیم فکر کنیم، قضاوت کنیم، تصمیم بگیریم. همه این ها را میتوانیم با آگاهیمان تجربه کنیم.

اصلاح ناخودآگاه، به بخشی از ذهن ما اشاره دارد که در زیر سطح آگاهی، آگاهانه عمل میکند.

این بخش ناخودآگاه به عنوان مخفیگاهی برای خواسته ها آرزوها و انگیزه ها است که باید از آن به عنوان تجربه های گذشته فکر کنید که همه این ها خارج از سطح هوشاری آگاهانه ما هستند.هنگامی که میخواهیم اطلاعاتی را در ذهن پردازش کنیم، ناخودآگاه ما قوی تر است.

به طور مثال ما در طول روز نفس می کشیم و بدون اینکه آگاه باشیم. آیا با هرقدمی که بر میداریم مراقب هستیم که زمین نخوریم؟ این ها همان ذهن ناخودآگاه ما هستند که به این موضوعات فکر میکند.

تا آنجا که میدانیم پیام های ناخودآگاه دو حس را در نظردارند. دیداری، شنیداری.

پیغام های سابلیمینال تصویری

دو نوع پیام بصری ناخودآگاه وجود دارد:

1- نشانه های زیر بصری، این ها معمولا خیلی سریع ظاهر می شوند اما فردی که آن را مشاهده میکند، درک نمیکند و برایش مبهم است. به عنوان مثال، در یک فیلم از دو عکس استفاده کردند که کلمه کوکاکولا بر روی ان نوشته شده بود و اما بینندگان نتوانستند ان را تشخیص دهند.

2- تصاویر تعبیه شده، این تصاویر از دید ساده ما پنهان هستند و ما انها را نمی بینیم و میتوانیم ان ها را در تبلیغات چاپی مشاهده کنیم و بیشتر در انها مورد استفاده قرار میگیرد

عوارض سابلیمینال چیست؟

این پیام های سابلیمینال در زیر آستانه شنوایی هستند پس به همین دلیل است که شما آن را نمی شنوید. شما باید فایل های صوتی معتبری را در این زمینه تهیه کنید، زیرا اگر در ان دقت نکنید و اهمیت ندهید میتواند عوارض منفی روی ناهوشیار شما بگذارد.

از مهم ترین عوارضی که دارد این است که قسمت مقاومت ناهوشیار شما را افزایش میدهد و باعث می شود که شما جذب چیزهای منفی و بیهوده شوید وهمچنین باعث میشود که شما به ثروت و زیبایی فکر نکنید و انها را از خود دور کنید، بنابراین با تلقین های ساده نمیتوان در ناخودآگاه نفوذ پیدا کرد.

برخی از سابلیمینال ها هستند که روش تلقین مستقیم را به کار میگیرند در صورتی که اگر بخواهید بر ناهوشیار نفوذ کنید باید این کار را به طور غیر مستقیم و مرحله به مرحله انجام داد اگر در غیر این صورت باشد مشکلاتی را به همراه می اورد  و عوارضی دارد.

ما در این زمینه به یک متخصص نیاز داریم که به ساختار ناهوشیار تسلط و شناخت کافی داشته باشد، تا این پیام های سالیمینال را به نحوی درست تنظیم کند.

سایت هیپنوگرا مرجع تخصصی سابلیمینال می باشد و می توانید با خیال آسود از سابلیمینال های موجود  استفاده کنید.

چطور به سابلیمینال گوش کنم تا بیشترین نتیجه را داشته باشد؟

باید سابلیمینال را به ترتیب و مرحله به مرحله گوش کنید تا بتوانید به درستی بر ناهوشیار نفوذ پیدا کنید

اگر که این سابلیمینال های ثروت و یا زیبایی را از جایی معتبر و درست تهیه کرده باشید به هیچ وجه به صورت تک فایل نخواهند بود. باید این سابلیمینال ها را از جایی تهیه کنید که در این زمینه تخصص داشته باشد و در این صورت و با رعایت این نکات ،می توانید اثرات سابلیمینال را بیشتر کنید.

پیام های سابلیمینال، القائات پنهان مثبت را به چه وسیله ای وارد ضمیر ناخودآگاه میکند؟

این پیام های سابلیمینال القائات، به وسیله موسیقی وارد ضمیر ناخوداگاه ما می شوند. و ذهن اگاه و هوشیار تنها موسیقی را از طریق حس شنوایی درک میکند. اما اتفاقاتی که مهم تر هستند و اهمیت بیشتری دارند جای دیگری اتفاق می افتد.

شما میتوانید هر روز این موسیقی های سابلیمینال را گوش کنید و از این طریق میتوانید تلقینات مثبت را وارد ضمیر ناخودآگاهتان کنید و شما به اهداف و خواسته هایتان نزدیک تر می شوید و میتوانید دیگر به چیزهای منفی فکر نکنید و افکار و اندیشه های مثبت را در سر داشته باشید

سابلیمینال چیست؟

سابلیمینال مسیج ها چه نوع فایلی هستند؟

در هر سابلیمینالی ترکیبی از موسیقی آرامش دهنده و برخی صدا های طبیعی وجود دارد.

در هنگام گوش کردن سابلیمینال، چیزدیگری نمی شنوید و فقط صدای موسیقی را می شنوید. اما اگر بخواهید با دقت بیشتری گوش دهید فقط شاید زمزمه هایی را بشنوید.

سابلیمینال مسیج چگونه کار میکند؟

سابلیمینال مسیج از طریق ذهن ناخودآگاه و ناهوشیار شما، با هزاران کلمه کلیدی مثبت کارمیکند، در این تکنیک ها، ذهن خوداگاه و هوشیار ما این پیام ها را نمیشنود و درک نمی کند. در صورتی که ذهن ناخودآگاه ما میشنود و درک میکند و همچنین میتواند تمامی دستورات را به اجرا در بیاورد.
ذهن شما با شنیدن این کلمات کلیدی و با تکرار و شنیدن این فایل های صوتی، به شما کمک میکند تا این باور های محدود و غلط خود را حذف کنید و دور ببریزید.
به شما کمک میکند تا مثبت فکر کنید و چیز های خوب و مثبتی را در سر خود بپرورانید و ان ها را جذب کنید، و همچنین به شما کمک میکند تا به تناسب اندام برسید و وزن ایده آل داشته باشید.این فرایند به طور کامل توسط علم ثابت شده است.

مدت زمان هر سابلیمینال مسیج چند دقیقه است؟

هر سابلیمینال مسیج فقط 30 دقیقه طول می کشد.

شما میتوانید با گوش دادن به هر سابلیمینال، آماده تغییرات مثب و خوب در زندگی باشید.

برای گوش دادن آن حتما باید از هدفون استفاده کنیم؟

خیر سابلیمینال ها را بدون هدفون هم میتوانید گوش کنید و در این صورت هم امکان پذیر است. ولی اگر که بخواهید بهتر نتیجه بگیرید سعی کنید که برای این کار ازیک هدفون استفاده کنید.
بهتر است شما زمانی که میخواهید این فایل ها را گوش کنید آن را نه با صدای خیلی بلند گوش کنید و نه با صدای خیلی کم، سعی کنید بهترین حالت ممکن را انتخاب کنید و حالتی که احساس راحتی داشته باشید و سپس به این فایل ها گوش کنید.

آیا گوش دادن به فایل های سابلیمینال مسیج خطر یا ضرری دارد؟

در این فایل ها عبارت های کلیدی مثبتی وجود دارد. و هر فردی در هر سنی که هست میتواند این فایل های سابلیمینال مسیج را که بدون امواج مغزی هستند استفاده کنند، حتی نوزادان هم میتوانند به این تلقینات گوش دهند. اما فایل هایی که حاوی امواج مغزی هستند محدودیت سنی دارد و همه افراد نمیتوانند از ان استفاده کنند و آن را گوش دهند و بهتر است که افراد زیر 18 سال و خانم هایی که باردار هستند و بیماری های قلبی دارند  به این فایل ها گوش ندهند و یا میتوانند که قبل از آن از پزشک خود کمک بگیرند.

آیا میتوانیم در هنگام رانندگی یا در مواقع دیگر به این فایل های سابلیمینال مسیج گوش دهیم؟

در هنگام رانندگی شما به دقت و هوشیاری کامل نیازدارید و بهتر است از این فایل های صوتی سابلیمینال مسیج که با امواج مغزی هستند استفاده نکنید، البته شما میتوانید هنگامی که کارهای روزانه خود را انجام میدهید از این فایل هایی که بدون امواج مغزی هستند استفاده کنید و آن ها را گوش کنید.

چگونه بفهمیم که فایل های سابلیمینال مسیج برایمان تاثیر گذار بوده؟

در مدت زمان کوتاهی شما میتوانید تغییرات را در خود احساس و کشف کنید. میتوانید تجربه های مثبت بیشتری را در موقعیت های زندگی احساس کنید. موفقیت در این جلسات به این بستگی دارد که شما چقدر میخواهید به هدف ها و خواسته هایتان برسید و تا چه اندازه بر روی آن تمرکز کرده اید وقتی که شما به این فایل ها گوش میدهید باید بر روی خواسته هایتان تمرکز کنید.

سابلیمینال مسیج توسط علم ثابت شده است؟

بله این کار مورد تایید بوده و تحقیقات علمی نشان داده شده است این فایل های صوتی ابزاری بسیار تاثیر گذار و قدرتمند هستند که با این فایل ها شما میتوانید تغییراتی خوب و مثبت را در زندگیتان به وجود آورید و ازآن لذت ببرید، طوری که مطمئن شوید ضمیر ناخوداگاه شما این پیام ها را دریافت میکند.
اگر که شما این فایل های صوتی را گوش کردید اما هیچ تغییری نداشتید و در شما اثر نکرد این بدین منظور است که ممکن است شما فایل صوتی مناسب و درستی را انتخاب نکرده باشید.

گوش دادن به سابلیمینال مسیج را تا چه زمانی گوش دهیم؟

بهتر است که 21 روز به صورت پشت سر هم این فایل ها را گوش کنید اگر که شما در این تعداد روز این فایل ها را گوش کردید اما در شما تاثیری نگذاشت اصلا جای نگرانی نیست میتوانید وقت بیشتری را صرف این کار کنید و تعدادی روزهای ببیشتری را به این فایل ها گوش کنید تا در شما تاثیر گذارد.
چون واکنشات فرد به جملات تاکیدی متفاوت است و فرق دارد و همچنین اثر گذاری هر فرد هم متفاوت است.

دلایل استفاده از سابلیمینال لاغری

مدیریت و کنترل این هیجانات و احساسات میتواند به انسان کمک کند که بتوانند تبلی و ورزش نکردن و خوردن زیاد را کنار بگذارند.
اگر که شما میخواهید لاغر شوید و به وزن ایده آلی برسید بهتر است که برای این کار از ذهن خود شروع کنید، نه از جسم.
افرادی که اضافه وزن دارد و چاق هستند، ذهن ان ها برای چاق بودن برنامه ریزی شده است آن ها در مرحله اول برای اینکه به اندام ایده آل خود برسند باید ضمی ناخودآگاه خود را دوباره برنامه ریزی کنند تا بتوانند نتیجه خوبی بگیرند.این ناخودآگاه بیشتر واکنشات ذهنی ما را کنترل میکنند.

سابلیمینال چگونه به لاغری کمک میکند؟

در این روش ضمیر ناخودآگاه افراد به سمت خوردن غذاهای سالم و خوب کشیده می شود و طوری برنامه ریزی میشود که غذاهایی که سالم و مقوی هستند در این برنامه قرار میگیرد تا مورد استفاده باشد.
وقتی که این هیجانات منفی کم میشوند اشتهای اضافی افراد هم کور میشود و دیگر تمایل به خوردن اضافه غذا ندارند.

در این روش افراد به آرامش می رسند و ذهنشان آرام میگیرد و همین امر باعث می شود که کمتر بخورند زیرا بیشتر مواقع پرخوری، از اضطراب می آید. پس در این صورت با آرامش ذهنی میتوانند اشتها و خوردن خود را کنترل کنند و به غذاهایی عادت میکنند که مناسب تر هستند و در این صورت به وزن مورد نظر خود می رسند.
همین عبارت های کلیدی که در این روش است باعث می شود که روش تغذیه آن ها تغییر کند و همچنین اگر حس خشم و احساسات منفی  که در این افراد به خاطر چاقی شان بوده از بین برود.
شما میتوانید با اصلاح الگوی ذهنی خود چربی سوزی طبیعی داشته باشید که این کار از طریق سابلیمینال امکان پذیر است.

ویژگی های سابلیمینال لاغری

1– بر ضمیرناخودآگاه تاثیر میگذارد و چربی های شکم را از بین می برد.

2– از ویژگی های دیگر آن، این است که با چربی سوزی شکم و پهلو این شرایط را هم به وجود می اورد که شکم شش تیکه و عضلانی داشته باشید.

3– بدن شما را اماده میکند تا مواد مغذی مورد نیاز را دریافت کنید.

4– سوخت ساز چربی را افزایش میدهد.

چطور از سابلیمینال استفاده کنیم؟

آهنگ را در حالت تکرار قرار دهید.

شما مجبور نیستید که فقط در حالت نشسته این فایل های سابلیمینال را گوش کنید بلکه میتوانید در حین انجام کارهای مختلف آن را پخش کنید و در حالت تکرار قرار دهید و گوش کنید. لازم نیست که روی آن تمرکز کنید بلکه فقط میتوانید بگذارید که صدا در محیط خانه پخش باشد. زیرا این پیام ها در قسمت ناهوشیار شما اثر میگذارند و زندگیتان را عوض میکنند.

هنگام خواب گوش دهید.

بسیاری از افراد این فایل را روی تکرار میگذارند و هنگامی که میخواهند بخوابند از آن استفاده میکنند. این بهترین روش است، به این دلیل که آن ها میتوانند 8 ساعت بیشتر از آن استفاده کنند.
علم ثابت کرده است که ذهن هوشیار ما در هنگام خواب فعال نیست و کار نمیکند اما ذهن ناهوشیار ما فعال و بیدار است و به محرک های خارجی آگاه است.
سعی کنید فایلی را انتخاب کنید که به شما ارامش بیشتری می دهد.

هر هفته مرور کنید.

برای اینکه نتیجه بهتری بگیرید بهتر است که این فایل ها و جملات تاکیدی و مثبت را هر هفته گوش و ان ها را مرور کنید. بیشتر افراد به این باور و نتیجه رسیده اند که شما با این مرور کردن به حفظ کردن اهداف کمک میکنید.

به آلبوم های مختلف گوش دهید.

اگر که شما میخواهید همزمان چند تا چیز را تغییر دهید میتوانید به طور همزمان از چند آلبوم استفاده کنید و آنها گوش کنید. زمانی که در حالت تکرار از ان استفاده می کنید  میتوانید آلبوم ها را به لیست اضافه کنید.

اگر که شما بار اولتان است که به سابلیمینال گوش می کنید برای شروع بهتر است که  3 آلبوم را به طور همزمان پخش و گوش کنید تا زمانی که با مراحل کار احساس راحتی کنید.
منظور ازهمزمان این نیست که فایل ها را همزمان گوش کنید بلکه منظور یکی پس از دیگری است طوری که فایل ها پشت سر هم پخش شوند.

استفاده از سابلیمینال درمان ضعیفی چشم چه خواصی دارد؟

1- کمک میکند تا تاری دید شما بر طرف شود

2-  استفاده از این سابلیمینال کمک میکند تا ضعیفی چشم شما درمان شود و بهبود یابید.

3- در هنگام مطالعه میتوانید قدرت دید خوبی داشتی باشید .

4- چشم ضعیف شده را تقویت میکند.

5- باعث می شود که مشکلات دوربینی و نزدیک بینی شما را رفع کند.

6-همچنین کمک میکند تا چشم کودکان را تقویت کند .

7-آستیگماتیسم را برطرف می کند.

8- بدون جراحی میتواند ضعیفی چشم را درمان کند.

سابلیمینال چیست؟
اگر بتوانیم ذهن خوداگاه را دور بریزیم پیام های پنهان یا سابلیمینال نتیجه بخش خواهند بود؟

به عنوان مثال زمانی که شخصی اسمت را اشتباه میگوید و تو از کجا میفهمی که اسم تو را اشتباه گفته؟ و شما قطعا براساس تجربیات و دانسته هایی که قبلا داشتید و به این موضوع پی می برید و آن را بررسی میکنید و در حافظه بلند مدت تو جای این اطلاعات است و جای حافظه بلند مدت در ذهن ناخوداگاه انسان است و فقط حافظه کوتاه مدت انسان است که مربوط به ذهن هوشیار است.
پس علت اینکه تو متوجه شدی که اسمت را اشتباه گفته اند، همین ضمیر ناخوداگاه تو بوده است پس با دور زدن ذهن هوشیار با پیام های سابلیمینال لزوما نمیتوانی نتیجه بگیری

از چه سابلیمینال هایی استفاده کنیم؟

اینکه سابلیمینال ها صوتی باشند و یا تصویری مهم نیست و خیلی اهمیت ندارند و در اولویت هم قرار نمیگرند اما مهم ترین آن، پیام ها هستند. یکی از راه هایی که میتوانید تاثیر گذاری آن را برسی کنید آگاهی از پیام های آن است. در برخی کشور ها از جمله کشو امریکا وقتی محصول سابلیمینالی را خریداری میکنید همراه آن یک راهنما وجود دارد که تمام عبارت هایی که در آن استفاده شده وجود دارد و شما میتوانید آن پیام ها را با خود تکرار کنید و یا ان ها را برای خود در جایی یادداشت کنید و اگر که این پیام ها حس خوبی را به شما منتقل کردند و یا متوجه تغییراتی در خود شُدید، این احتمال وجود دارد که شما نتیجه خوب و بهتری بگیرید.

اما اگر پس از شنیدن آن احساس خوبی نداشتید نمیتوانید به خوبی از ان نتیجه بگیرید. همانطور که این پیام های سابلیمینال میتوانند زندگی انسان را زیبا و خوب کنند به همان اندازه هم میتوانند زندگی را تباه و خراب کنند، خیلی ها میتوانند کلاهبرداری کنند و کار غیر قانونی در این زمینه انجام دهند و از ذهن و فکر شما برای اهداف و خواسته های خود استفاده کنند.

خواص استفاده از سابلیمینال سلامتی کامل و درمان بیماری با ضمیر ناخودآگاه

1- کمک میکند تا بتوانیم بیماری های ذهنی را درمان کنیم.

2- با این روش استفاده از سابلیمینال میتوانید سلامتی را به تک تک سیستم های بدتان برگردانید.

3- میتوانید به کمک ناخوداگاه تلقین درمانی کنید.

4- میتوانید با این روش خود را برای شادابی و خوشحالی ابدی آماده کنید.

5- میتوانید مواد اضافی و مضری که در بدنتان تلنبار شده را دور بریزید.

6- تمام دستگاه های بدن را میتوانید جوانسازی کنید.

ویژگی های استفاده ازسابلیمینال چشم آبی

1- با این روش میتوانید سفیدی چشمتان را پاکسازی کنید  و لکه های خونی آن را از بین ببرید.

2- به تقویت شادانی و جوانی چشم ها کمک مکیند.

3- پس از طی استفاده ان میتوانید هاله ای آبی رنگ در چشم را مشاهده کنید.

4-ابزاری است که به شما کمک میکند تا با قانون جذب رنگ چشمتان تغییر کند.

5- کمک می کند تا با ذهن و اندیشه های خود رنگ چشم خود را تغییر دهید.

 

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست