ارتعاش فرستادن یعنی چه

ارتعاش فرستادن یعنی چه

ارتعاش فرستادن یعنی چه

ارتعاش فرستادن یعنی چه؟ارتعاش به معنی یکی شدن با خواسته تان است.و نه فقط فکر کردن وقتی به چیزی می اندیشید فقط دارید فکر می کنید و این ارتعاش نیست و پاسخی دریافت نمی کنید. ولی ارتعاش همسو شدن با هدف و خواسته است.مثلاشما آرامش می خواهید اینطور باید ارتعاش بفرستید.
باید همه وجودتان آرامش شود.و آن را احساس کنید.تا قانون به کار بیوفتد. و آرامش در همه امور زندگیتان را دریافت کنید.نه اینکه فقط به آرامش فکر کنید.
ارتعاش یا فرکانس فرستادن یعنی چه؟مثلا اگر پول می خواهید با ارتعاش پول بفرستید.باید همه وجودتان سرشار از شوق پول باشد.باید آن مبلغ کمه پولی را که دارید هرچند ناچیز را دوست داشته باشید. نه اینکه از کم بودنش ناله کنید.قانون جذب کم و زیاد را نمی فهمد.وقتی میبیند شما از پولتان احساس خوبی دارید.و این را به معنا پول داشتن می بینید.از آن مقدار بیشتری به شما میدهد این یعنی ارتعاش شما با پول یکی می شوید یا هم ارتعاش می شوید.
قانون ارتعاش
بر اساس قانون ارتعاش هر چیزی در حال حرکت است هیچ چیز ساکن نیست.از متراکم ترین ماده تا رقیقترین آن همه چیز مدام در حال ارتعاش است. از پایین ترین سطح ارتعاش تا بالاترین سطح آن میلیون میلیون سطح وجود دارد.از الکترون گرفته تا کل جهان هستی..
از کلمات پر انرژی استفاده کنید..
در طول روز افکار متعددی به ذهن انسان خطور می کند.افکاری که در قالب کلمات خودشان را نمایان می کنند.و ارتعاش این کلمات است که در بعد مادی بصورت اتفاقات افراد و شرایط پدیدار می شود.اما درواقع این کلمات نیستند که قدرت دارند.این احساسات است که به واژه ها و کلمات شما انرژی می بخشد.و احساس زبان ارتعاشی شما با جهان هستی است.
وقتی ارز کلمات مناسب در راه رسیدن به خواسته تان استفاده می کنید. و آن را با احساس عشق احساس شادی و امید در می آمیزد پیام شما با قدرت بسیار زیادی به کائنات ارسال می شود.و در صورتی که مدتی در این سطح فرکانسی قرار بگیرید. خواسته شما از جایی که در تصورتان هم نمی کنجد به زندگیتان وارد می شود.

ارتعاش فرستادن یعنی چه

ارتعاش فرستادن یعنی چه

کلمات جای گزین
بنابراین سعی کنیم کلمات جای گزین بهتری برای خواسته مان در نظر بگیریم.و به جای کلمات آغشته با گله و شکایت مانند:(من…را دوست ندارم.من…را نمی خواهم.من از…متنفرم.).(با احساس امید و عشق بگوییم من … را می خواهم. من…را دوست دارم.من…ترجیح می دهم.) و در ذهنمان حضور آن خواسته را تجسم کنیم این موضوع که با کلمات مناسب و با ارتعاش قوی با کائنات از اهمیت زیادی برخوردار است.

تکنیک تحسین کردن

برای دستیابی به موفقیت های بیشتر بدنبال افرادی بگردید که به آن موفیقت ها دست یافته اند. آنها را تحسین نمایید و بدین گونه خود را هم ارتعاش با خواسته تان قرار دهید. اگر دو نفر که رابطه زیبایی با هم دارند را می بینید. به جای حسدورزی شروع نمایید به تحسین روابط زیبای آنها تا جهان شما را به سمت جذب روابط عالی هدایت نماید و این گونه خود را هم فرکانس و هم ارتعاش با آنچه که در طلبش هستید قرار دهید.

چرا گاهی جملات تاکیدی نمی توانند ارتعاشات مارا تقویت کنند؟
عبارت تاکیدی جمله ایست که به زمان حال ساده بیان می شود.و برای بیان آرزو یا خواسته ای به کار می رود.نمونه ای از عبارات تاکیدی مثبت این است:من بدنی سالم و شاداب دارم. هر بار که این جملات را بر زبان می آورید. بر اساس احساسی که کلمات به شما می دهند واکنش نشان می دهید. بیاد داشته باشید که قانون جذب با توجه به احساسی که دارید. نه تنها بر اساس واژگانی که به کار می برید به شما پاسخ می دهد.
چرا که کلمات هم حاوی ارتعاش هستند و مطابق قانون بازتاب به شما برمی گردد.زمانی که از چیزی نفرت دارید قانون جذب موظف است میزان بیشتری از آنچه از آن متنفرید به شما دهد و به این روند ادامه دهد و شما قادر به فرار از آن نخواهید بود.عشق ورزیدن تنها راه ممکن است.اگر کاملا به آن چیزی که به آن عشق می ورزید متمرکز شوید در راه رسیدن به یک زندگی زیبا خواهید بود.

ارتعاش و قانون دلتنگی
وقتی به کسی می گویی دلم برایت تنگ شده در واقع تو دلت برای بخشی از وجود خودت تنگ شده آن شخص و ارتعاش وجودیش بخشی از تو و ارتعاش وجودی خود توست.هنگام ملاقاتش تو با خودت در چهره ای دیگر ملاقات می کنی .یادت باشد همیشه آنچه را که می بینی (خوشایند یا ناخوشایند).برون فکنی بخشی از درون خود توست.
برای تو این جهان توست که واقعیت دارد همچنان که برای دیگری این جهان اوست که واقعیت دارد. و در عین حال جهان واحد است تمام شگفتی جهان به همین کثرت در وحدت است.تو به هر طرف که رو کنی بخشی از درون خودت را می بینی پس اگر نا خوشایند است خودت را تغییر بده نه آنچه را که می بینی.( استاد الهی قمشه ای)
امواج فکری
وقتی شما واقعا در طلب چیزی هستید و به آرزویتان می اندیشید و از فکر آن لذت می برید موج فکری شما با خواسته مورد آرزوی شما هماهنگ است.و موج رسیده از منبع هستی بسوی شما و آرزوی مورد نظرتان بدون هیچگونه محدودیت و مقاومتی در سیلان است.ولی وقتی شما قلبا و عمیقا چیزی را آرزو می کنید و ضمنا دچار احساس خشم یا ترس یا نا امیدی هستید.
این به آن معناست که شما بر جنبه مخالف آرزو خود تمرکز دارید و با این کار شما در حال معرفی ارتعاش ناهماهنگی به این جریان هستین و میزان هیجان منفی که در لحظه کنونی با آن رویارو هستید میزان مقاومت شما را در مقابل دستیابی به آرزو نشان می دهد.
اثرات مخرب فکر کردن به گذشته
وقتی گذشته تلخی داشتیم و مدام خاطراتی از آن را به یاد می آوریم این کار ما باعث می شود که ما باز ارتعاش ؟آن را بدهیم و در آینده دچار مشکلاتی شویم و همان خاطرات برایمان زنده شود. همین نکته باید ما را از اندیشیدن به افکار و اعمال و رویداد هایی که در گذشته داشتیم باز دارد. باید مدام در ذهنمان مرور و تکرار کنیم.
گذشته تمام شده است. و دیگر تاثیری بر من ندارد.گذشته را رها می کنم و در اکنون شگفت انگیز زندگی می کنم.درست است که شاید اشتباهات وتجارب بدی در گذشته داشتیم ولی تاوان داردن دیگر کافی است ارتعاشمان را عالی کنیم زندگی شگفتی های بسیاری دارد . و در هر لحظه می توانیم از نو شروع کنیم.قرار نیست چون خاطرات تلخ از گذشته داریم لحظات حال را نیز با یادآوری آنها خراب کنیم.
جملات تاکیدی موثر بگوییم و وقتی ذهنمان ما را به گذشته خواست ببرد بگوییم نه کافی است. من از گذشته رها شدم و در این لحظه عالی هستم.خدایا شکرت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست